Festiwal to ponad 90 wydarzeń w kilkunastu dzielnicach Warszawy. Wybierz wydarzenie dla siebie i zapisz się wypełniając formularz dostępny przy opisie wydarzenia!
Lista wydarzeń codziennie będzie aktualizowana o nowe wydarzenia!!!
Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!
DATA | WYDARZENIE |
4 października |
Dieta dla mózgu, godz. 13.00-14.30, (indywidualne oraz grupowe zapisy) ŻOLIBORZ, Miejsca Aktywności Lokalnej na Żoliborzu ul. Marii Kazimiery 20/1, Warszawa
|
Festiwale Młodzieży 1955-2019, godz. 9.00-13.00 WESOŁĄ, Liceum Ogólnokształcące nr 163 przy ulicy Klimatycznej 1 | |
Jeden obraz tysiąc słów, WESOŁA, CLXIII Liceum Ogólnokształcące ul. Klimatycznej 1, 05-077 Warszawa | |
Programowanie ramienia robota,13-26 lat, 16.00-18.30 (zapisy indywidualne) REMBERTÓW, Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Gawędziarzy 8 04-401 Warszawa
|
|
5 października | Wszystkie nasze zbrodnie, godz. 18.00-20.00 wstęp wolny MOKOTÓW, Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Sala Marzyciel |
Zlutuj czujnik zmierzchu,13-26 lat, 10.00-13.00 (zapisy indywidualne) URSYNÓW, Miejsce Aktywności Lokalnej przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów ul. Kajakowa 12b
|
|
6 października | Ślady i tropy zwierząt, 13-26 lat, godz. 10.00-11.30, (zapisy indywidualne) Polana rekreacyjna w Parku Młocińskim, ul. Pułkowa 60, Warszawa |
Trening deskorolkowy, 13-26 lat, godz. 10:00-12:00 (zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, Skatepark Jutrzenka Rozbrat 5, 00-419 Warszawa | |
7 października | Beatbox, godz. 17:00-18:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa |
Beatbox, godz. 18:00-19:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Warsztaty w Witrażowni SOS, 13-26 lat, godz. 16.00-18.30 (zapisy indywidualne) MOKOTÓW, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 "SOS", ul.Rzymowskiego 36, 02-697 Warszawa
|
|
Warsztat fotografii, 13-18 lat, godz. 11:30 do 13.30 (zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCI, Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie , ul Stawki 14, 00-178 Warszawa studio fotograficzne w ZSP, sala 49"
|
|
Fotografia portretowa, 19-26 lat, godz. 8:00-11:00 (zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCI, Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie , ul Stawki 14, 00-178 Warszawa studio fotograficzne w ZSP, sala 49
|
|
Jesteśmy rożni, a tacy podobni, VII lub VIII klasa godz. 10.00-11.00, (zapisy grupowe) PRAGA-PÓŁNOC, Centrum Wielokulturowe, Jagiellońska 54, Warszawa
|
|
Druk 3D, 16.00-19.00 (zapisy indywidualne, 16-26 lat) OCHOTA, Wydział Fizyki UW, Pasteura 5, Warszawa | |
8 października | Zostań cyfrowym dziennikarzem, godz. 18.00, Piąty Wymiar -Twórcza Przestrzeń Promenady Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75C 04-175 Warszawa |
Lekcja muzyki, godz. 9:00-12:00 (zapisy grupowe) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Jeden obraz tysiąc słów,12.30-14.00 (zapisy grupowe) ŚRÓDMIEŚCIE, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - Muzeum nad Wisłą Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 00-124 Warszawa
|
|
Nie migaj się – zamigaj, 13-26 lat, godz. 10.00-12.00 (zapisy grupowe/indywidualne) BIELANY, Studnia MAL ul. Estrady 112, Warszawa | |
Kreatywne pisanie z Loesje, godz. 9.00-12.00, (grupowe zapisy) PRAGA POŁUDNIE, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie, Gocławska 4, Warszawa
|
|
Umuzykalnienie i śpiew, godz. 16:00-17:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Umuzykalnienie i śpiew, godz. 17:00-18:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Ukulele, godz. 16:00-17:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Ukulele, godz. 17:00-18:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
9 października | Zupełnie Inny Świat, godz. 18:00-20:00 (zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, Warsztat Warszawski pl. Konstytucji 4, Warszawa |
Safety is so sexy, , grupa wiekowa: 15+, godz. 17.30-20.00, (zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, Fundacja Edukacji Społecznej ul. Sewerynów 4 lok. 100 , wejście od ul. Bartosiewicza - blok mieszkalny, podpiwniczenie
|
|
Jeden obraz tysiąc słów,12.30-14.00 (zapisy grupowe) ŚRÓDMIEŚCIE, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - Muzeum nad Wisłą Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 00-124 Warszawa
|
|
Jeden obraz tysiąc słów,18.00-20.00 (zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - Muzeum nad Wisłą Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 00-124 Warszawa
|
|
Robotyka, 16.00-19.00 (zapisy indywidualne, 16-26 lat) OCHOTA, Wydział Fizyki UW, Pasteura 5, Warszawa | |
Debata Oksfordzka, godz. 9.00-13.00, PRAGA-POŁUDNIE, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie Gocławska 4, 03-810 Warszawa | |
10 października |
Pokaz RUGBY na wózkach, godz. 13.30-15.00, wstęp wolny MOKOTÓW, Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery, ul. Artura Grottgera 22, 00-785 Warszaw
|
Plan działania samorządu uczniów, godz. 9.00-12.00, Fundacja Civis Polonus, ul. Bagatela 10 klatka C lok. 36 | |
Przegląd Filmów Młodzieżowych, godz. 10.00-12.00 Pokaz najlepszych filmów Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych (zapisy grupowe/indywidualne) Praga-Południe, Prom Kultury Saska Kępa, 03-973 Warszawa, ul. Brukselska 23
|
|
Szkoła krytycznego myślenia, 16-26 lat, godz. 17.00-20.00 (indywidualne zapisy) ŚRÓDMIEŚCIE, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - Muzeum nad Wisłą Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 00-124 Warszawa
|
|
Naturalne tatuaże, 13-26 lat, godz. 17:00-19:00 (zapisy indywidualne) WOLA, Wolskie Centrum Kultury - Otwarta Kolonia Górczewska 15, 01-186 Warszawa | |
Stolarnia FabLab Wbijaj!, godz. 10:00-12:00 (zapisy grupowe, max 24 osoby) ŚRÓDMIEŚCIE, CENTRUM WSPIERANIA RODZIN "RODZINNA WARSZAWA" ul. Stara 4, Warszawa
|
|
Stolarnia FabLab Wbijaj!, godz. 16:00-17:30 (13-18 lat, zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, CENTRUM WSPIERANIA RODZIN "RODZINNA WARSZAWA" ul. Stara 4, Warszawa
|
|
Radzenie sobie ze stresem, g. 16:00-17:30 (zapisy indywidualne) PRAGA POŁUDNIE, Centrum Społeczne PACA 40, Michała Paca 40, 04-386 Warszawa | |
Rozpoznawanie skamieniałości, godz. 10.00-11.00, zapisy grupowe Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego - Państwowego Instytutu Badawczego Rakowiecka 4 (wejście od ul. Wiśniowej) sala nr 16
|
|
11 października |
Dieta dla mózgu, godz. 10.00-11.30, (indywidualne oraz grupowe zapisy) OCHOTA, Miejsce Aktywności Lokalnej Grójecka 109. OKO, ul. Grójecka 109, Warszawa
|
Akademia Dźwięku, 7,8 klasa szkoła podstawowa, 17.30-18.30 (zapisy indywidualne) WOLA, pracownia Akademii Dźwięku - Warszawa, ul. Wolska 64A lok.22
|
|
Szycie torby shopperki, 13-26 lat, g. 16:30-19:30 (indywidualne zapisy) TARGÓWEK, Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Ul. Siarczana 6 03-786 Warszawa
|
|
12 października | Warsztat rowerowy, godz. 13.00-16.00, wstęp wolny BIAŁOŁĘKA, 3 pokoje z kuchnią ul. Głębocka 84, Warszawa |
Warsztat salsy, godz. 12.00-14.00 ŻOLIBORZ, Miejsca Aktywności Lokalnej na Żoliborzu ul. Marii Kazimiery 20/1, Warszawa | |
Nartorolki dla każdego, godz. 11.00-14.00, WESOŁA, Rolkostrada Wesoła | |
13 października | Koncert zespołu Coals, godz. 19.00-20.30, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a |
Plakat jako tekst kultury, godz. 16.00-17.30, (zapisy indywidualne) WILANÓW, Muzeum Plakatu w Wilanowie, St. Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa | |
Przegląd Kapel Młodzieżowych, 13-26 lat, 12.00-19.00, Wawerskie Centrum Kultury ul. Żegańska 1a 04-713 Warszawa | |
14 października | Beatbox, godz. 17:00-18:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa |
Beatbox, godz. 18:00-19:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Warsztaty w Witrażowni SOS, 13-26 lat, godz. 16.00-18.30 (zapisy indywidualne) MOKOTÓW, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 "SOS", ul.Rzymowskiego 36, 02-697 Warszawa
|
|
Warsztat debatowania "Nigdy więce ... godz. 10.00-15.00 (zapisy grupowe) ŚRÓDMIEŚCIE, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - Muzeum nad Wisłą Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 00-124 Warszawa
|
|
Druk 3D, 10.00-13.00 (zapisy grupowe). W zajęciach uczestniczy połowa grupy. Pozostałe osoby biorą udział w zajęciach Robotyka OCHOTA, Wydział Fizyki UW, Pasteura 5, Warszawa
|
|
Robotyka, 10.00-13.00 (zapisy grupowe). W zajęciach uczestniczy połowa grupy. Pozostałe osoby biorą udział w zajęciach Druk 3D OCHOTA, Wydział Fizyki UW, Pasteura 5, Warszawa
|
|
15 października |
Obudź w sobie kreatywność, , 13-26 lat, godz. 17.00-19.00, (zapisy indywidualne) PRAGA POŁUDNIE, Miejsce Akcji Paca, Michała Paca 40, 04-386 Warszawa, Polska
|
Warsztat asertywność, godz. 17.00-18.30, (zapisy indywidualne) MOKOTÓW, Przestrzeń Młodzieżowa DK Kadr Rzymowskiego 32, Warszawa | |
O języku i kulturze arabskiej, VII lub VIII klasa godz. 10.00-11.00, (zapisy grupowe) PRAGA-PÓŁNOC, Centrum Wielokulturowe, Jagiellońska 54, Warszawa | |
Jak promować wydarzenia kulturalne, 13-26 lat, godz. 9.00-13.00, zapisy indywidualne MOKOTÓW, Dom Kultury Dorożkarnia, ul. Siekierkowska 28 | |
Lekcja muzyki, godz. 9:00-12:00 (zapisy grupowe) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Spotkanie z Fundacją Kapucyńską, 13-26 lat, godz. 11.00-12.30, (zapisy grupowe/indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, MAL Piwnica pod Regałami, ul. Świętojańska 5, Warszawa
|
|
Stolarnia FabLab Wbijaj!, godz. 10:00-12:00 (zapisy grupowe, max 24 osoby) ŚRÓDMIEŚCIE, CENTRUM WSPIERANIA RODZIN "RODZINNA WARSZAWA" ul. Stara 4, Warszawa
|
|
Stolarnia FabLab Wbijaj!, godz. 16:00-17:30 GR. (13-26 lat, zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, CENTRUM WSPIERANIA RODZIN "RODZINNA WARSZAWA" ul. Stara 4, Warszawa
|
|
Komunikuj dotykiem - Lormuj, 13-26 lat, godz. 10:00-12:00 (zapisy grupowe/indywidualne) BEMOWO, Dwa Jelonki ul. Powstańców Śląskich 44 Warszawa | |
Zlutuj czujnik zmierzchu, 13-26 LAT, godz. 16.00-19.00, (zapisy indywidualne) OCHOTA, Akademia Elektroniki, ul. Wawelska 46, Warszawa | |
Kreatywne pisanie z Loesje, godz. 9.00-12.00, (grupowe zapisy) REMBERTÓW, Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Gawędziarzy 8, 04-401 Warszawa
|
|
Umuzykalnienie i śpiew, godz. 16:00-17:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Umuzykalnienie i śpiew, godz. 17:00-18:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Ukulele, godz. 16:00-17:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
Ukulele, godz. 17:00-18:00 (zapisy indywidualne) WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa | |
16 października | Zupełnie Inny Świat, godz. 18:00-20:00 (zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, Warsztat Warszawski pl. Konstytucji 4, Warszawa |
W trzech smakach, 15-26 lat, godz. 17.00-19.30, (zapisy indywidualne) OCHOTA, MAL Grójecka 109-OKO, ul. Grójecka 109, Warszawa | |
Anioły, demony, fizyka, 13-26 lat, 10.00-11.30 (zapisy grupowe/indywidualne) OCHOTA, Wydział Fizyki UW, Pasteura 5, Warszawa, sala B0.14 | |
Skuteczna nauka, godz. 17.00-18.30, (zapisy indywidualne) REMBERTÓW, Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Gawędziarzy 8, 04-401 Warszawa
|
|
Radzenie sobie ze stresem, g. 16:00-17:30 (zapisy indywidualne) MOKOTÓW, Przestrzeń Młodzieżowa DK Kadr Rzymowskiego 32, Warszawa | |
Warzywa na start! g. 9:00-11:00 (zapisy grupowe) URSYNÓW, Polska Akademia Nauk Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie 02-973 Warszawa ul. Prawdziwka 2
|
|
Szycie torby shopperki, 13-26 lat, g. 16:30-19:30 (indywidualne zapisy) WOLA, Otwarta Kolonia, ul. Górczewska 15, 01-186 Warszawa | |
17 października |
Drzewa w naszym otoczeniu, g. 9:00-11:00 (zapisy grupowe/klasa) URSYNÓW, Polska Akademia Nauk Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie 02-973 Warszawa ul. Prawdziwka 2
|
Plan działania samorządu uczniów, godz. 9.00-12.00, Fundacja Civis Polonus, ul. Bagatela 10 klatka C lok. 36 | |
Migający Kucharze, 13-26 lat, godz. 17.00-19.00, zapisy indywidualne WOLA, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych w Warszawie, ul. Łucka 17/23, Warszawa
|
|
Muzyczny Cech DIY, 13-18 lat, 16.30-18.00 (zapisy indywidualne) PRAGA POŁUDNIE, Miejsce Akcji Paca, Michała Paca 40, 04-386 Warszawa, Polska | |
Planowanie przyszłości, dla uczniów klas VII-VIII, ŚRÓDMIEŚCIE, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4, sala 118 (wejście B)
|
|
Warsztaty kulinarne z Tomaszem Zielkem, 13-26 lat, godz. 16.00-19.00 (indywidualne zapisy) BIELANY, SAMOGŁOSKA ul. Samogłoska 9a lok. 3 wejście od ulicy Balaton, Warszawa
|
|
18 października | Wypłyń na miasto, PRAGA PÓŁNOC, Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, Warszawa |
Debata Przyszłość demokracji, godz. 9.30-12.30 w Muzeum Polin (ul. Anielewicza 6), sala konferencyjna B. | |
Jaka demokracja dla pokoju na świecie? 16-26 lat, godz. 17.00-18.30 (zapisy indywidualne) ŚRÓDMIEŚCIE, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - Muzeum nad Wisłą Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 00-124 Warszawa
|
|
Paszport do sztuki, godz. 17:30-19:00, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN | |
Przegląd Inicjatyw Młodzieżowych, 17.00-20.00, zapraszamy młodzież w wieku 13-26 lat, grupy prezentujące swoją inicjatywę prosimy o wypełnienie ŚRÓDMIEŚCIE, Klubokawiarnia Pożyteczna ul.Nowy Świat 58,Warszawa
|
|
Debata zawodowa, II lub III klasa liceum ogólnokształcącego, zapisy grupowe, ŚRÓDMIEŚCIE, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4, sala 113 (wejście A)
|
|
Elektronika – na start!, 16.00-19.00 (zapisy indywidualne, 16-26 lat) OCHOTA, Wydział Fizyki UW, Pasteura 5, Warszawa, Makerspace@UW | |
Co się kryje w kropli wody?, g. 9:00-12:00 (zapisy grupowe) URSYNÓW, Polska Akademia Nauk Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie 02-973 Warszawa ul. Prawdziwka 2
|
|
19 października | Żeby ktoś usłyszał, 13-26 lat, godz. 10.30-14.00, (zapisy indywidualne) PRAGA POŁUDNIE, Miejsce Akcji Paca, Michała Paca 40, 04-386 Warszawa, Polska |
Warsztat pszczelarsko bartniczy, g. 10:00-19:00 (zapisy indywidualne) URSYNÓW, Teren Centrum Edukacji Przyrodniczo Leśnej w Powsinie (Lasy Miejskie) | |
Świetlice pasji, godz. 9:30 - 13:30, na ul. Koszykowej 61 | |
Programowanie ramienia robota, 13-26 lat, 10.00-13.00 (zapisy indywidualne) OCHOTA, Klub Osiedlowy SURMA, filia Ośrodka Kultury Ochoty, ul. Białobrzeska 17, Warszawa
|
|
Warsztat salsy, godz. 16.00-18.00 TARGÓWEK, Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Ul. Siarczana 6 03-786 Warszawa | |
20 października | Warsztat pszczelarsko bartniczy, g. 10:00-19:00 (zapisy indywidualne) URSYNÓW, Teren Centrum Edukacji Przyrodniczo Leśnej w Powsinie (Lasy Miejskie) |
Jesienne zmiany w przyrodzie, 13-26 lat, godz. 11.00-12.30, (zapisy indywidualne) Las Bielański (wejście od przystanku autobusowego Klaudyny), Warszawa |