Debata Przyszłość demokracji

<- wróć do listy

 

Debata Przyszłość demokracji: szanse i zagrożenia

Oferujemy Wam przestrzeń do refleksji na ważny, aktualny temat. Czym jest demokracja? Czy demokracja przestanie być przez nas być uznawana za najlepszy system rządów? Czy upadnie, a może tylko zmieni swoje oblicze? Zapraszamy uczniów ze szkół ponadpodstawowych różnego typu na wykład połączony z debatą i innymi aktywnościami, które pobudzą słuchaczy oraz pozwolą im wyrazić własne zdanie.

Spotkanie odbędzie się 18 października w godz. 9.30-12.30 w Muzeum Polin (ul. Anielewicza 6), sala konferencyjna B.  

Maksymalna liczba uczestników: 60 osób. Można się zgłaszać indywidualnie lub grupami (w tym klasami) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 października. 

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Fundacji Civis Polonus „O demokracji w Warszawie. Młodzi warszawiacy rozwijają się naukowo w zakresie państwa i demokracji w 30. rocznicę wydarzeń 1989 roku”. Zorganizujemy dla was łącznie 7 debat krążących wokół tematu demokracji i innych współczesnych wyzwań. Projekt jest współfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy.

Więcej o projekcie:

http://civispolonus.org.pl/projekt/o-demokracji-w-warszawie-mlodzi-warszawiacy-rozwijaja-sie-naukowo-w-zakresie-panstwa-i-demokracji-w-30-rocznice-wydarzen-1989-roku/

Obraz Free-Photos z Pixabay

 

Partnerzy:

Fundacja Civis Polonus


Partner wydarzenia: Muzeum Polin