Plan działania samorządu uczniów

<- wróć do listy

 

Jak przygotować plan działania samorządu uczniowskiego?

Samorząd uczniowski może więcej niż się Wam wydaje! Zapraszamy uczniów z wyższych klas szkół podstawowych i oraz uczniów ponadpodstawowych różnego typu, a także opiekunów samorządu na dwie edycje szkolenia, które pomoże Wam opracować plan działania samorządu uczniowskiego w Waszej szkole.

Zapoznamy uczestników z różnymi metodami diagnozowania potrzeb i problemów uczniów. Poradzimy, jak wybrać zagadnienia, które zapiszemy w planie działania. Przedstawimy dobre praktyki z innych szkół. Uczestnicy – uczniowie i opiekunowie – będą mogli wspólnie zaplanować diagnozę uczniowskich potrzeb w swojej szkole.

 

  1. edycja 10 października / godz. 9.00-12.00
  2. edycja 17 października / godz. 9.00-12.00

 

Zajęcia odbędą się w biurze Fundacji Civis Polonus, ul. Bagatela 10 klatka C lok. 36.

Można się zgłaszać indywidualnie lub niedużymi grupami. Na każde ze szkoleń możemy przyjąć 20 osób.

 

Zapisy na 1. edycję do 8 października, a na 2. edycję do 15 października pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolenia odbywają się w ramach projektu „Samorządy mają moc 2”. Jest to 2. edycja kompleksowego programu rozwoju samorządności uczniowskiej w Warszawie. Oferujemy różnorodne formy wsparcia dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Projekt realizuje Fundacja Civis Polonus oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach Programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. Projekt objęty jest honorowym patronatem Młodzieżowej Rady m.st. Warszawy.

 

Więcej o projekcie: http://civispolonus.org.pl/projekt/samorzady-maja-moc-2/#1567672856842-ad6a9a42-4cdd

 

Obraz Martin Polo z Pixabay

 

Partnerzy:

Fundacja Civis Polonus


Centrum Edukacji Obywatelskiej


Honorowym patronem projektu „Samorządy mają moc 2” jest Młodzieżowa Rada m.st. Warszawy