Beatbox

ZAPISZ SIĘ

<- wróć do listy

 

Zapraszamy na warsztaty muzyczne do otwartej pracowni FabLab Pobite Gary.
Oto jak pracownia opisuje to niezwykłe miejsce na swojej stronie:

FabLab muzyczny Pobite Gary! jest stałym punktem na mapie Warszawy, do którego mieszkańcy Warszawy w każdym wieku: dzieci, młodzież, osoby dorosłe i seniorzy, mogą przyjść, by indywidualnie bądź zespołowo muzykować i rozwijać swoje umiejętności muzyczne. Celem tego miejsca jest stworzenie warunków do amatorskiego muzykowania w przyjaznej i swobodnej atmosferze, sprzyjającej eksperymentom artystycznym i rozwijaniu kompetencji muzycznych. Jest to także przestrzeń kreatywności, współpracy i dobrych relacji międzyludzkich.

FabLab Pobite Gary! nieodpłatnie udostępnia mieszkańcom salę prób z instrumentami, studio nagraniowe z reżyserką, a także pomoc merytoryczną profesjonalnych muzyków.

Oferta adresowana jest do osób indywidualnych, zespołów amatorskich, muzykujących seniorów i rodzin, niezależnie od stopnia zaawansowania muzycznego i rodzaju uprawianej muzyki. Uczestnicy mają wpływ na treść zajęć i otrzymują przestrzeń dla swojej ekspresji twórczej.

FabLab ma być miejscem, gdzie rozkwitają indywidualne talenty i kreatywność, rozwijają się dobre relacje międzyludzkie, współpraca, międzypokoleniowa wymiany myśli i doświadczeń muzycznych.

W ramach Festiwalu zapraszamy na warsztaty:

 

BEATBOX

7 października, godz. 17:00-18:00 (zapisy indywidualne)
WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa

7 października, godz. 18:00-19:00 (zapisy indywidualne)
WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa

14 października, godz. 17:00-18:00 (zapisy indywidualne)
WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa

14 października, godz. 18:00-19:00 (zapisy indywidualne)
WAWER, FABLAB POBITE GARY, ul. Błękitna 32, Warszawa

Partnerzy:

FabLab Pobite Gary!