Techniki skutecznego uczenia się

<- wróć do listy

 

Skoro uczymy się tak często, to róbmy to szybko, skutecznie i.... przyjemnie. Na niezmiernie interaktywnych warsztatach poznamy i krótko przećwiczymy najpopularniejsze techniki notowania (czym, gdzie i jak). Potem przejdziemy przez skuteczne i nieskuteczne metody zapamiętywania i powtórek. Wspólnie poszukamy nowoczesnych źródeł wiedzy, a także odkryjemy jakie są najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze dla nas kanały jej przyswajania. Znajdziemy nawet życiowe nawyki, które pozwolą nam się uczyć szybciej i dłużej. Do nauczenia. 

Warsztat poprowadzi Franciszek Szych - uczę się od najmłodszych lat: w przedszkolu gier strategicznych, w szkole najchętniej historii i matematyki, na studiach programowania i rodzajów nieskończoności. Od czternastu lat uczę się coraz lepiej przekazywać wiedzę w międzynarodowej organizacji Toastmasters International, a od dwóch w Klubie Trenerów Biznesu. Na codzień zawodowo uczę innych - szkolę po angielsku z Business Intelligence w międzynarodowej korporacji. Po godzinach z przyjemnością poznaje tajniki zarządzania ludźmi i przemawiania publicznego. 

16 października, 19-26 lat, godz. 17.00-18.30, (zapisy indywidualne)
REMBERTÓW, Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Gawędziarzy 8, 04-401 Warszawa

Obraz Jan Vašek z Pixabay

Partnerzy:

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy