Świetlice pasji

<- wróć do listy

 

"Świetlice pasji to miejsce dedykowane nastolatkom.  Poprzez organizację zajęć umożliwiających zdobywanie nieszablonowych umiejętności, rozwijamy pasje i zachęcamy do działania kreatywnie. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w której członkowie naszej społeczności będą czuć się swobodnie i bezpiecznie. 
 
Oferujemy:

- spotkania z pasjonującymi osobowościami, które na codzień wykonując swój zawód, spełniają marzenia

- czas dla młodzieży na rozwijanie umiejętności, uczenie się od profesjonalistów i praktyków, odkrywanie mocnych stron

- wyjątkowe i nowoczesne przestrzenie, w których odbywają się spotkania.
 
19.10.2019 w Warszawie zaczynamy kolejny cykl bezpłatnych spotkań i warsztatów Young Business skierowanych do nastolatków 14-16 lat!
Tym razem spotykamy się w soboty w godz. 9:30 - 13:30, na ul. Koszykowej 61 w Przestrzeń from Facebook. 

Spotkanie 19.10 poprowadzą:
Filip Duszczak, założyciel InStream Group, właściciel Growthlab.pl, Instream.io oraz LeadVikings.com. Przedsiębiorca, speaker, konsultant sprzedaży. Pasjonuje się wykorzystaniem technologi w procesach komunikacji i sprzedaży. Buduje „zabawki”, idealne dla Saleshackera.
Marcelina Anna Rogala, uczennica 2. klasy liceum o profilu matematyczno–fizyczno–informatycznym, która jest zaangażowana w realizację projektów społecznych! Prowadzi warsztaty i wykłady edukacyjno-profilaktyczne dla uczniów klas gimnazjalnych, licealnych oraz końcowych klas szkół podstawowych. Przez 2 lata grała w teatrze, prez rok w zespole, dostała pracę jako influencer Miedzynarodowych GreenDays 2019 i odbyła praktyki w Centrum Badań Kosmicznych.

Udział jest bezpłatny!
Zapraszamy do rejestracji: https://evenea.pl/event/youngbusiness1910/"
 

Partnerzy:

Świetlice pasji