Fotografia portretowa

<- wróć do listy

 

Jeżeli  interesuje cię fotografia portretowa, chciałbyś wykonać zdjęcie w studio fotograficznym to warsztaty dla Ciebie. Możesz wcielić się w rolę fotografa i modela. Na warsztatach poznasz cały proces postprodukcji od zrobienia zdjęcia do wydruku. Dowiesz się jak pracować z modelem, jak ustawić aparat przy pracy z lampami studyjnymi, jak wygląda podstawowa edycja i przygotowanie zdjęcia do druku.

Prowadzący: Agnieszka Dziedzic-Migdalska, specjalizuje się w fotografii reklamowej i edycji zdjęć, absolwentka ASP w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej, dyplom w pracowni fotografii reklamowej  prof. Andrzeja Florkowskiego. Interesuje się fotografią analogową, odwołującą się do najprostszych technik przetwarzania obrazu. Od lat prowadzi zajęcia z fotografii w studio fotograficznym i edycji zdjęć. Jest nauczycielem przedmiotów zawodowym w Zespole Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Miejsce: Zespół Szkół Poligraficzny im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Ilość osób na warsztatach: 10 osób

7 października, 19-26 lat, godz. 8:00-11:00 (zapisy indywidualne)
ŚRÓDMIEŚCI, Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie , ul Stawki 14, 00-178 Warszawa studio fotograficzne w ZSP, sala 49
KOMPLET UCZESTNIKÓW

 

 

Partnerzy:

Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie